Для створення курсу з класичного масажу була проведена хрестоматійна робота з аналізу літератури, більш ніж 50 джерел.

Мультимедійний курс навчання з класичного масажу включає 14 тем в яких є текстові лекції, таблиці, малюнки, навчальні відео, відеолекції:

- близько 5 годин (20 відеолекцій) з очних курсів,

- виконання прийомів та масаж різних частин тіла,

- навчальні відео з анатомії та інших тем

  посилання на інші інформаційні ресурси, та використані книги.

В програмі є 7 практичних завдань які Ви повинні виконати щоб отримати оцінку від викладача та доступ до наступних тем.

Після лекцій потрібно вівповісти на контрольні запитання за які ви також отримаєте бали.

В контрольних завданнях є декілько таких, де Вам потрібно написати невелике ессе, розкрити тему запитання. За ессе також виставляються бали.

Загальна кількість балів за курс 150.

Після проходження навчання Ви отримаєте сертифікат ПАМУ з класичного масажу.

Класичний масаж — найбільш поширена методика яка об’єднує в собі ряд спеціальних прийомів умовно розділених на види: погладжування, розтирання, розминання, ударні, вібраційні прийоми.

В основі класичного масажу лежить механічна дія різних прийомів, а так само рефлекторний та гуморальний вплив на системи організму , що при проведенні сеансів масажу зачіпає весвпливає на організм в цілому, досягаються необхідні відповідні фізіологічні реакції.

Класичний масаж застосовується для лікування, оздоровлення та профілактики опорно-рухового апарату, внутрішніх органів і систем. Покращує кровопостачання тканин, прискорює лімфоток, сприяє регенерації, сприяє ліквідації або зменьшенню болі, набряків, спайок, підвищує резистентність організму. Також застосовується для корекції фігури.

Масаж відновлює сприятливі умови для функціонування клітин, тим самим відновлює силу м’язів, підвищує їх працездатність, зміцнює суглоби і зв’язки.

Сеанс загального класичного масажу — це загальнооздоравлівающа процедура, яка знімає втому, відновлює працездатність, попереджає перевтому, що створює позитивний емоційний настрій.