Для створення курсу з класичного масажу була проведена хрестоматійна робота з аналізу літератури, більш ніж 50 джерел.

Мультимедійний курс навчання з класичного масажу включає 15 тем в яких є текстові лекції, малюнки, відео (4 години (19 відео) лекцій, виконання прийомів та масаж різних частин тіла)  посилання на інші інформаційні ресурси, та використані книги.

В програмі є 7 завдань які Ви повинні виконати щоб отримати оцінку від викладача та доступ до наступних тем.

Після проходження навчання Ви отримаєте сертифікат ПАМУ з класичного масажу.

Класичний масаж — найбільш поширена методика яка об’єднує в собі ряд спеціальних прийомів умовно розділених на групи. Погладжування, розтирання, розминання, ударні, вібраційні прийоми.

В основі класичного масажу лежить механічна дія різних прийомів, а так само рефлекторний вплив на нервову та ендокринну систему, що при проведенні сеансів масажу зачіпає весь організм в цілому, досягається необхідна відповідна фізіологічна реакція.

Класичний масаж застосовується для лікування, оздоровлення та профілактики опорно-рухового апарату, внутрішніх органів і систем. Покращує кровопостачання тканин, прискорює лімфоток, сприяє регенерації, сприяє ліквідації болів, набряків, спайок, підвищує резистентність організму. Також застосовується для корекції фігури.

Масаж відновлює сприятливі умови для функціонування клітин, тим самим відновлює силу м’язів, підвищує їх працездатність, зміцнює суглоби і зв’язки.

Сеанс загального класичного масажу — це загальнооздоравлівающа процедура, яка знімає втому, відновлює працездатність, попереджає перевтому, що створює позитивний емоційний настрій.