Будем рады видеть всех желающих прикоснуться к теме. Небольшая сессия звука даст возможность почувствовать силу его воздействия.
Более глубокий рассказ о силе воздействия звука, его применении в жизни и в вашей деятельности.
Инструменты для звукотерапии. Теория и практика.
Работа с голосом. Демонстрация некоторых приемов, обучение основам.
Тибетские чаши. Некоторые сведения о них и история появления их на западе. Ограничения и противопоказания,  особенности работы с различными пациентами. Групповая и индивидуальная работа. Сочетание звукового массажа с другими типами работы с телом и сознанием. 


Засновником японського лікувального масажу Юмейго є Оцуки Масаюки, більш відомий світу під псевдонімом Масаюки Сайонжі (Masayuki Saionji). Юмейхо-терапія полягає в наступному: організм людини являє собою єдину систему важелів і зв’язок, це цілісна єдина биомеханическая конструкція. При зміщенні будь-якого його важеля – суглоба, неодмінно виникне зсув у всіх інших суглобах в тій чи іншій мірі. Центром організму є лінія перетину хребта і лінія клубових кісток. Можна уявити по аналогії, що тазова кістка є фундаментом будівлі, а хребет, все тіло, кінцівки є стовпами цієї будівлі, його стінами. Тому легко уявити, що коли говорять, що фундамент “поплив”, стіни починають руйнуватися. Спочатку виникають тріщини, а потім взагалі вони руйнуються, ніякої косметичний або локальний ремонт тут не допоможе, поки ми не вирівняємо фундамент, що не відновимо повністю конструкцію.юмейхо України паму запорожье навчання масаж

Юмейго терапія – це метод хіропрактікі, що представляє єдиний технологічний ланцюжок, що складається з 100 прийомів біодинамічної корекції опорно-рухової системи з акцентом на виправлення дисбалансу тазових кісток і хребта, і включає комплексне контактну дію у вигляді спеціальних прийомів масажу і остеокоррекціі. Масаж Юмейго зводиться до терплячому відновленню природних функцій, виправляючи будь-яку нестабільність в органі, відновлюючи цілісність опорної системи організму, ставлячи на чільне місце вплив на тазостегнову область, замість хребта, як прийнято в звичайній хіропрактики. Сайонжі, усуваючи дисбаланс кісток таза, напруженість і нерухомість в системі м’язів і сполучної тканини, допоміг багатьом людям з різноманітними проблемами. Йому вдавалося стримувати старіння організму, усувати вроджені проблеми типу пов’язаної з алергією астми, підвищеної чутливості до холоду і застуді.