тема

акад годин навчання

 

очна теорія

практика

самостійно або дистанційно

всього

Максимальна кількість балів

1

Сегментарно-рефлекторні масажи

1.5

2 

2

Масаж масажерами

1.5

2 

3

Баночний масаж

1.5

2 

4

Стоун масаж

1.5

2 

5

Антіцеллюлітний масаж 

1.5

2 

6

Обгортання

1.5

2 

7

Діагностика осанки.

1.5

2 

8

Дитячий масаж та гімнастика

1.5

2

6

9.5

 

9

Медовий масаж

1.5

2 

10

Кінезіотейпування

4

12

10

26

 

11

Гуаша

1.5

2 

12

Зняття функціональних блоків в суглобах

1.5

2

3

6.5

 

 

 


 

 

Програма навчання розроблена на основі очних семінарів лікаря Олександра Штанько. В програмі використані матеріали з літератури по кінезіотейпуванню та навчальні відео з практичних семінарів.

 Тепер Вам не потрібно вишукувати необхідну інформацію та їхати на семінар. Достатньо пройти курс, виконати завдання які перевіряє і контролює викладач, та отримати необхідні знання та навички підтвердженні по закінченню відповідним сертифікатом.

Роллінг масаж методика глибокого розминання в основі якої лежать прийоми що котяться, які виконуються пальцями, кистями або передпліччями. Прийоми роллінг масажу зручно використовувати на великих м'язових групах, спині, стегнах.

Перкусійний масаж ефективно застосовуються при роботі на грудній клітці. Глибоке проникнення дії такого масажу буде сприяти відходженню мокротиння наприклад при бронхитах.

Антіцеллюлітний масаж

Як різновид косметичного масажу можна відзначити такий вид масажу як антицелюлітний масаж — набір масажних (і не тільки) методик, спрямованих на профілактику та зменшення проявів целюліту.

Целюліт — структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, що ведуть до порушення мікроциркуляції і лімфатичного відтоку. Його можна охарактеризувати як застійні явища в жировій тканині, що призводять до її дістрофіі. В основі антицелюлітного масажу лежать окремі методики: класичний масаж, відсмоктуюча методика класичного масажу, банковий, вакуумно-роликовий масаж, медовий, гуаша, стоун масаж.

На занятті на курсах розглядаються причини, чинники розвитку такої косметичної проблеми як целюліт. Принципи побудови антицелюлітної програми, косметика для обгортання.

Ви маєте можливість вибрати з 2 варіантів навчання.

1. Доступ до годинної відеолекції з очних курсів, та відео практичної частини (масаж, о обгортання)

2. Це 1 варіант + доступ до лекцій + виконання практичних завдань з їх перевіркою та рекомендаціями викладача + Сертифікат.

Навчальний курс дитячого масажу та гімнастики включає в себе відео лекцію,  методичний матеріал заснований на аналізі літератури з дитячого масажу, а також кілька відео виконання дитячого масажу викладачем. В курсі є завдання після виконня та оцінки яких можна отримати відповідний сертифікат.

Вартість навчання: доступ до курсу без виконання, оцінки завдань, та сертифікату - 500 гр

з перевіркою завдання, та сертифікатом ПАМУ з дитячтого масажу 1000 гр

В курсі представлені більше 30 прийомів м'якої мануальної терапії. Робота на кушетці, сидячи на стільці, на підлозі. Тракції, ротації у всіх відділах хребта. Робота з усіма великими суглобами для зняття функціональних блоків.

Освоєння навичок з такої роботи надасть Вам додаткові можливості для полегшення стану Ваших клієнтів, збільшенню амплітуди рухів, зняттю напруги в ОРА.